Ptejte se » David Nosek

Ptejte se obránce brněnské Komety Davida Noska. Jeho odpovědi si budete moci přečíst v nedělním zápasovém programu PUK a později také na webu.

Pročtěte si prosím již položené dotazy, ať se zbytečně neopakují. Napište alespoň křestní jméno, aby brněnský obránce věděl, komu odpovídá. Děkujeme!

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 22 odpovědí v této kategorii celkem.

Karci68 4.12.2013, 11:55 | odp. 14.12.2013, 12:41
Ahoj Davide, co ti chybí k tomu, abys byl stejně produktivní jako ve Varech? A neříkej, že jen štěstí... Jinak samozřejmě přeji, ať se ti v Brně líbí a tobě i Kometě vše nejlepší.. Smajlík

Už jsem odpovídal.

Jiricek 4.12.2013, 11:44 | odp. 14.12.2013, 12:41
AHOJ DAVIDE,Jak vidis sance nasi masiny jmenem Kometa Brno v play-off?Veris v titul...?Dik,a at se dari. Smajlík

Odpověď:
Určitě věřím v titul, kdybych nevěřil, to bych byl asi špatný hráč. Jsem rád, že se týmu daří, potřebujeme uhrát ještě nějaké body pro klid a dobré postavení v tabulce. Základ je pokračovat v tom, co teď hrajeme. V play-off je to pak souhra okolností. Věřím, že letos všechno dobře dopadne.

Sevik 4.12.2013, 12:03 | odp. 14.12.2013, 12:41
Ahoj Davide. V čem to podle tebe je, že ve Varech se ti vždy dařilo bodově a v zahraničí ani tu zatím tolik ne? Je to prostorem na ledě nebo novým prostředím nebo rozdílným stylem nebo něčím úplně jiným? Sport je o hlavě, tak se neostýchej a práskni do toho ať to tam padá Smajlík Hodně štěstí,hlavu vzůru a ať se daří

Odpověď:
Hraje tam spoustu faktorů. Spoluhráči, herní styl, nové místo. Těch aspektů je asi víc. Čekal jsem, že se mi nebude dařit, jak tři poslední sezóny. Ale že to bude až tak špatné, to jsem samozřejmě netušil. Nechytil jsem začátek, kdy se mi nepovedlo udělat nějaké body, aby se člověk uklidnil, a teď je to zatím takové, jaké to je.

Lukáš 4.12.2013, 12:03 | odp. 14.12.2013, 12:40
Jak si zatím spokojený s divákama a atmosférou na stadecu v Brně?

Odpověď:
Je to výborné, atmosféra je parádní.

Mira 4.12.2013, 12:21 | odp. 14.12.2013, 12:40
Ahoj Davide, chtěl bych vědět na jak dlouho jses upsal Kometě a včem si myslíš, že je problém, že ti to tam moc nepadá. Přeji Ti ať se daří a doufám, že v Kometě zůstaneš co nejdéle.

Odpověď:
Upsal jsem se na čtyři roky. V čem je problém? Je jich víc, stále nad tím přemýšlím. Asi vím, kde může být chyba, ale to si nechám pro sebe. Snažím se to změnit a dělám pro to maximum. Doufám, že ta změna přijde co nejdřív.

Que 4.12.2013, 12:35 | odp. 14.12.2013, 12:40
ahoj Davide, zkusme křížový výslech ať se taky něco dozvíme Smajlík 1. oblíbené číslo 2. jídlo 3. nápoj 4. sport - mimo hokej 5. sportovec 6. hudební styl 7. NHL klub 8. český hokejový stadion 9. tví největší hokejoví kamarádi 10. v případě odchodu/odvolání Hada od repre, koho bys rád viděl na jeho místě? předem díky za odpovědi a přeji tobě i celému týmu hodně zdaru a hlavně se hokejem bavte Smajlík p.s. chci u vás vidět radost z každého vstřeleného gólu! :-)

Odpověď:
Oblíbené číslo: 7, jídlo: těstoviny, nápoj: voda, oblíbený sport: cyklistika, sportovec: cyklista Fabian Cancellera, hudební styl: nemám žádný vyhraněný, NHL: nemám oblíbený klub, český stadion: Brno a Zlín, kamarádi: nerad bych na někoho zapomněl, tak nechci konkrétně jmenovat. Vždycky se v současném nebo bývalém týmu najde nějaký dobrý kamarád, se kterým jste pak v kontaktu. To je jasné. A trenér do repre: do toho bych nechtěl nějak zasahovat, takové věci jdou mimo mě. Díky za přání.

Wendy 4.12.2013, 13:42 | odp. 14.12.2013, 12:39
Ahoj Davide!!Chtěla bych se tě zeptat proč máš číslo 7???A jak to zvládáš v Kometě??Jsi spokojený??Doufám že ano!!Děkuju a at se daří!!!!

Už jsem odpovídal.

MarQ 4.12.2013, 13:48 | odp. 14.12.2013, 12:39
Ahoj Davide,
to jestli se týmu daří nebo nedaří je především otázka ”chemie” a ”hlavy”. Vím také, že ať je to jak chce, tak se o takových věcech nemluví nikdy negativně. Rád bych se ale zeptal, jestli jste v Brně jedna velká 30-ti hlavá parta nebo spíš několik semknutých skupin třeba podle útoků nebo předchozího působiště.

Odpověď:
Parta v Brně je dobrá, tým funguje jako celek. V kabině není nikdo, kdo někoho proti sobě štval. Myslím si, že je to naprosto v pohodě a je to tak, jak má být.

Pejrak 4.12.2013, 13:49 | odp. 14.12.2013, 12:39
Ještě mě napadly tři otázky: 1. Proč číslo 7, Proč přezdívka ”KESON” a už méně sportovní, 3. Co dobrého budete mít ke štědrovečerní večeři? Díky a pohodové vánoce.

Odpověď:
Keson je pozpátku Nosek, vymyslel to můj spoluhráč ze základní školy, takže se to semnou táhne už od mládí. Na Vánoce kapr a nejspíš brambory. Salát skoro nejím a moc ho ani nemusím.

Maky 11 :) 4.12.2013, 14:29 | odp. 14.12.2013, 12:39
Ahoj Davide.. Chtěla bych se zeptat jak se ti líbí v Kometě? Jak se ti líbí atmosféra v Rondu a fanoušci? Jak vnímáš, když se za tebou dojde vyfotit fanoušek nebo tě požádá o autogram? Předem přeji krásné Vánoce, šťastný nový rok a ať se daří, jak soukromě, tak hokejově! Smajlík

Odpověď:
V Kometě se mi samozřejmě líbí i město Brno je pěkné. Klub funguje na vysoké úrovni, atmosféra je nejlepší v lize a hala je skoro pořád plná, na tohle jsem poslední tři roky nebyl vůbec zvyklý. Je to velmi příjemná změna. Díky za přání a s autogramem nebo focením nemám problém.

Další stránky
123>>